اخبار

تعداد بازدید : 258 - تاریخ خبر : سه شنبه 4 شهریور 1399 - 11:52  
http://treatment.sbmu.ac.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=62&pageid=821&newsview=95715
روز کارمند مبارک

همه ساله روز 4 شهریور مصادف با هفته دولت روز کارمند نامگذاری شده است .

به همین مناسبت جناب آقای دکتر میرهاشمی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، طی پیامی این روز را به همه کارمندانی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با این دانشگاه همکاری دارند، تبریک گفتند. متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد :

همکاران حوزه درمان دانشگاه

با سلام و احترام

 

         روز کارمند در روز‌هایی که جامعه جهانی و بویژه هموطنان عزیزمان با معضل شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا درگیر شده اند، برای خدمتگزاران و زحمتکشان جان برکف حوزه بهداشت و درمان کشور متفاوت است. حوزه یی که امروز با بکارگیری همه ظرفیت‌ها و مراکز بیمارستانی و درمانی، در خط مقدم مبارزه با این بیماری فراگیر، مخلصانه و خستگی ناپذیر بصورت شبانه روزی در حال ارائه خدمت به مردم عزیز هستند.

 

بی شک، در سایه عنایات الهی و با بردباری و صبری که همیشه ایام در وجود همکاران گرانقدر نهادینه بوده است، در این برهه از زمان هم مشکلات احتمالی را پشت سرمی گذاریم؛ و با یاری خداوند متعال، عزم ملی و تلاش شما همکاران گرانقدر، یقینا بیماری کرونا را شکست می دهیم.

 

به خوبی آگاهم تلاش شما همکاران حوزه درمان در این شرایط، و ایثار و گذشت شما در پاسخگویی توأم با تکریم به مراجعین و بیماران، بس بزرگ و ارزشمند است؛ از همین رو لازم می دانم از همکاری، صبوری، همدلی و تلاش بی وقفه شما همکاران عزیز تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان سلامتی، سربلندی و امید را برای شما و خانواده گرامی تان آرزومندم.

 

دکتر سیدهادی میرهاشمی

معاون درمان دانشگاه

امتیاز شما